Kosmetický rituál PRIMAVERA je nevšedním aroma zážitkem pro smysly i pokožku. Kosmetické ošetření s přípravky německé značky PRIMAVERA je prvním ošetřením, které zcela respektuje individualitu pleti a dokonale se jí přizpůsobuje.

Samozřejmostí je u nás konzultace, která nám umožňuje sestavit ošetření na míru Vaší pleti. Každý rituál zahrnuje šetrné čištění pleti, peeling, holistickou aroma masáž polodrahokamy a masku volenou dle potřeb Vaší pleti.

Kosmetické ošetření PRIMAVERA odplavuje stres a přináší hluboké uvolnění. Pleť je viditelně čistší, jemnější a zářivější.

Německá společnost PRIMAVERA již 25 let svým přístupem k podnikání v duchu fair trade podporuje drobné farmáře z celého světa.

Aktivní podpora jednotlivých pěstitelů v přestupu od konvenční k bio produkci tvoří pevný základ firemní filosofie. Pěstování rostlin i jejich následné zpracování probíhá dle vysokých standardů s maximálním důrazem na trvalou udržitelnost a ochranu životního prostředí.

Dle druhu rostlin a produktů je volena nejvhodnější a nejšetrnější metoda zpracování, kterými jsou například destilace nebo lisování za studena.

Studio Greenwave sdílí stejné ideály, a proto jsme se rozhodli pracovat s produkty právě této společnosti.